Valentinstag: Frühstück für deine bessere Hälfte

Valentínske raňajky: špeciálne ráno pre vašu polovičku 

Valentín je tu a vy chcete začať chutnými raňajkami? Skvelý nápad! Milujeme výdatné raňajky. Či už v posteli alebo pri bohato prestretom stole: hlavné je, že valentínske raňajky chutia! Naše obľúbené možnosti a recepty sme pre teba zhrnuli do niekoľkých kategórií. To by ti určite malo poskytnúť dostatok inšpirácie, aby boli tvoje valentínske raňajky dokonalé.

Išiel by si radšej na romantickú večeru? Potom odporúčame našu zbierku receptov na tému Valentínske recepty!

Klasické raňajky s rožkami a nátierkou

Klasické raňajky s čerstvými rožkami, syrom, údeninami a lahodnými nátierkami sú vždy dobré. Na valentínske raňajky ti odporúčame tento variant: Vyrob si diely sami a prekvap tvojho partnera tvojimi kuchárskymi schopnosťami a schopnosťami piecť. Či už rolády, nátierky alebo niečo iné: DIY je tiež skutočným hitom raňajok.

Müsli- variácie na tvoje valentínske raňajky

Chrumkavé müsli s čerstvým ovocím a množstvom vitamínov: neexistuje lepší spôsob, ako začať deň, však? Čo na tom milujeme? S kašou, smoothie miskou alebo müsli môžeš zmiešať svoje obľúbené ingrediencie a otestovať tvoje schopnosti v oblasti food stylingu. Takáto svieža acai miska vyzerá naozaj šik!

Palacinky a spol. – vrchol raňajok

Vôňa čerstvých palaciniek v kombinácii so zručným švihom panvy na otáčanie malých pochúťok – často zapôsobia viac ako mnohé kytice kvetov. Takto ukážeš, koľko úsilia si do toho vložil. Palacinky, bliny a podobne ponúkajú rôzne možnosti: Čerstvé ovocie, čokoládový krém alebo radšej arašidové maslo? Naše červené zamatové palacinky skutočne upútajú pozornosť. Ktorú kreáciu si vyberieš?

Sladké pokušenia

Miluje váš partner sladké? Potom sú tieto recepty správne pre vás. Obmieňajte čerstvé ovocie a lesné plody a ozdobte džemom, čokoládovým krémom alebo dokonca šľahačkou – takže je tu takmer dezert priamo k raňajkám. Myslíme si, že v taký špeciálny deň by to malo byť.

Tie správne nápoje na valentínske raňajky

Okrem lahôdok by samozrejme nemali chýbať nevšedné nápoje. Či už káva, čaj alebo špeciálne smoothie či džús: Tu môžeš naozaj ukázať, ako fungujú špičkové raňajky. S veľkým dôrazom na detail umiestni čerešničku na vrchol torty. Vyskúšaj tieto nápoje:

A to nás privádza na koniec našej zbierky receptov na valentínske raňajky. Potrebuješ aj ty inšpiráciu na vhodný valentínsky darček? Potom si určite pozri naše odporúčania! Prajeme ti aj vám krásny Valentín!

Written by:

Svenja sa v kuchyni rada zameriava na najmenšie detaily. Od občerstvenia a rýchlych receptov až po viacchodové menu testuje všetko, kým to nebude dokonalé.