Grand Prix

Je to príslovečný všestranný pomocník: náš kuchynský robot Klarstein Grand Prix váži, ohrieva, mieša a mixuje, takže je ideálnou kuchynskou pomôckou na prípravu cesta, šalátov, omáčok alebo dusených pokrmov. Verní mottu “Keď už, tak poriadne” sme pre vás v Klarstein Magazíne exkluzívne zozbierali naše najlepšie recepty s kuchynským robotom Grand Prix. Dobrú chuť a príjemné varenie a hodovanie!

Čítať viac

Jeden spotrebič, nekonečné možnosti

Náš kuchynský prístroj Klarstein Grand Prix – masovo ponúkajúci svet receptov – vás vybaví pre každú návštevu a každú kulinársku náladu. V okamihu s ním pripravíte šťavnaté chlebové cesto, lahodne jemnú sviečkovicu a chrumkavú zeleninu. Ktorý recept ste už dlho chceli vyskúšať? V mnohých rôznych kategóriách nášho časopisu Klarstein nájdete množstvo nápadov na recepty, tipy a triky na pôžitok, zdravé stravovanie a rýchle pochúťky pre váš každodenný život.

Ešte viac nápadov

Ste hobby kuchár, kráľovná pečenia alebo jednoducho máte chuť na sladké? Potom si prezrite naše rozmanité kategórie receptov na predjedlá, hlavné jedlá a dezerty. Sme si istí, že váš ďalší gurmánsky projekt bude super chutný! A pripravený jediným kuchynským pomocníkom, to je bomba.

Príroda na tanieri, vďaka Grand Prix

Vegetariánstvo, veganstvo alebo diéta pri intolerancii na určité potraviny? S naším pomocníkom Grand Prix to určite nebude problém! Jeho všestrannosť sa odráža aj v možnosti prípravy rôznych druhov jedál, ktoré sú vhodné pre ľudí so špeciálnymi stravovacími potrebami. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre recepty bez mliečnych výrobkov, bez lepku alebo dokonca bez živočíšnych produktov, nájdete u nás niečo, čo vás ohúri a zároveň zohľadní vaše preferencie. Tento multifunkčný kuchynský robot je tu pre vás, aby vám pomohol pripraviť lahodné a zdravé jedlá bez kompromisov.

Letná pohoda s Grand Prix

Kto by odolal chutnému poháru zmrzliny v horúcom letnom dni? S GrandPrix to teraz môžete mať v pohodlí svojej kuchyne! Klarstein GrandPrix vám umožňuje pripraviť domácu zmrzlinu presne podľa vašich predstáv – či už máte radi tradičné príchute ako vanilka a čokoláda, alebo sa chcete odvážiť experimentovať s exotickými kombináciami. Môžete si byť istí, že výsledkom bude vždy dokonale chladivý a lahodný dezert. Sme si istí, že po ochutnávke vašej vlastnej zmrzliny sa budete cítiť ako kráľovná alebo kráľ leta!