Zmrzlinovač

Letná klasika – zmrzlina. Ako mnohé iné lahôdky aj toto ľadové osvieženie môže byť poriadnou kalorickou bombou. Naviac si nemôžu plnohodnotne užiť ľudia s intoleranciami. Všetky tieto prekážky však môžete prekonať a užívať si zmrzlinu plnými dúškami, ak si zabezpečíte zmrzlinovač.

Čítať viac

Trendy sú jasné! zdravá zmrzlina je na vzostupe. Ak túžite po niečom špeciálnom alebo len chcete mať ingrediencie a výrobu pod palcom, domáca zmrzlina je pre vás to pravé.

Nebojte sa alternatívnych mliek

Zdravé alternatívy mlieka sú už bežné. Rastlinné náhrady sú dokonca veľmi zaujímavé chuťovo a nie raz prekvapia aj nižšou cenou ako klasické mlieko. Treba si ich však pripraviť doma. Na zdravú zmrzlinu je alternatívne mlieko vhodné a otvára vám možnosti skúšať niečo nové.

Jednoducho stačí v recepte vymeniť mlieko za alternatívu, všetko pridať do domáceho zmrzlinovača a nechať mašinku, nech robí prácu za vás. Vy si zatiaľ môžete zacvičiť, meditovať alebo si užiť osviežujúcu limonádu na terase.

Zmrzlinovač je tiež nádoba na skladovanie

Zmrzlinovač je dnes bežne vybavený nádobou, v ktorej môže vašu obľúbenú pochúťku aj skladovať v mrazničke. Stačí nádobu zakryť vekom a máte opäť o starosť menej. Jediné čo si budete musieť osvojiť je zvyk vyberať zmrzlinu z mrazničky pár minút skôr, než ju budete servírovať. Môže byť až tak tuhá, že by ste ju nenabrali.

Dizajnové a veľmi šikovné zmrzlinovače nájdete na našom e-shope klarstein.sk, množstvo receptov na Klarstein magazíne alebo aj v aplikácií Klarstein. Ak si chete výrobu zmrzliny skutočne spríjemniť spoznajte smart zmrzlinovače, ktoré ovládate cez aplikáciu v smartfóne.

Začali vám už tiecť slinky? Nám áno. Naskočte na vlnu domácej zmrzliny, sk trou vám pomôže dizajnová mašinka Klarstein a užívajte si ľadové osvieženie bez výčitiek.