Zmrzlinovač

Letná klasika – zmrzlina. Ako mnohé iné lahôdky aj toto ľadové osvieženie môže byť poriadnou kalorickou bombou. Naviac si nemôžu plnohodnotne užiť ľudia s intoleranciami. Všetky tieto prekážky však môžete prekonať a užívať si zmrzlinu plnými dúškami, ak si zabezpečíte zmrzlinovač.

Čítať viac

Trendy sú jasné! zdravá zmrzlina je na vzostupe. Ak túžite po niečom špeciálnom alebo len chcete mať ingrediencie a výrobu pod palcom, domáca zmrzlina je pre vás to pravé.

Zdravé alternatívy mlieka sú už bežné. Rastlinné náhrady sú dokonca veľmi zaujímavé chuťovo a nie raz prekvapia aj nižšou cenou ako klasické mlieko. Treba si ich však pripraviť doma. Na zdravú zmrzlinu je alternatívne mlieko vhodné a otvára vám možnosti skúšať niečo nové.

Jednoducho stačí v recepte vymeniť mlieko za alternatívu, všetko pridať do domáceho zmrzlinovača a nechať mašinku, nech robí prácu za vás. Vy si zatiaľ môžete zacvičiť, meditovať alebo si užiť osviežujúcu limonádu na terase.

Zmrzlinovač je dnes bežne vybavený nádobou, v ktorej môže vašu obľúbenú pochúťku aj skladovať v mrazničke. Stačí nádobu zakryť vekom a máte opäť o starosť menej. Jediné čo si budete musieť osvojiť je zvyk vyberať zmrzlinu z mrazničky pár minút skôr, než ju budete servírovať. Môže byť až tak tuhá, že by ste ju nenabrali.

Dizajnové a veľmi šikovné zmrzlinovače nájdete na našom e-shope klarstein.sk, množstvo receptov na Klarstein magazíne alebo aj v aplikácií Klarstein. Ak si chete výrobu zmrzliny skutočne spríjemniť spoznajte smart zmrzlinovače, ktoré ovládate cez aplikáciu v smartfóne.

Začali vám už tiecť slinky? Nám áno. Naskočte na vlnu domácej zmrzliny, sk trou vám pomôže dizajnová mašinka Klarstein a užívajte si ľadové osvieženie bez výčitiek.