Rýchle recepty: Teplovzdušná fritéza na každý deň

Máte po ťažko dni, dali by ste si niečo dobré, no nemáte už energiu? Pripravili sme pre vás rýchle recepty do teplovzdušnej fritézy, ktoré vám zaberú minimum času na prípravu a sú dokonalou odmenou po náročnom dni.

Suroviny viac menej len dochutíte, vložíte do teplovzdušnej fritézy a všetko sa vám rýchlo a chrumkavo usmaží – bez použitia veľkého množstva oleja alebo tuku. Teda si pochutnáte a zároveň si doprajete zdravšiu alternatívu. Poďme na to! Je teplovzdušná fritéza váš obľúbený kuchynsky pomocník alebo zvažujete, že si ju zaobstaráte? Potom si pozrite aj ďalšie naše inšpiratívne recepty, zistite ako sa o tpelovzdušnú fritézu starať alebo čo v nej variť, či naopak nevariť.

Teplovzdušné fritézy Klarstein

Obsah Rýchle recepty: Teplovzdušná fritéza na každý deň

Rýchle recepty na občerstvenie z teplovzdušnej fritézy

Keď vás prepadne hlad, niekedy to jednoducho musí byť super rýchle. Sme skutoční majstri v príprave občerstvenia a myslíme si: Dobrá a zdravá desiata môže a mala by byť na stole do 10-30 minút. Súhlasíte? Potom sú pre vás tieto recepty ideálne:

Rýchle hlavné jedlá z teplovzdušnej fritézy

Niekedy je, žiaľ, obed závod s časom a zahnať hlad potrebujete naozaj super rýchlo. Našťastie si môžete niektoré alebo všetky jedlá pripraviť vo fritéze. Na vyprážanie vo fritéze sa výborne hodí najmä zelenina, ale aj kuracie mäso a ryby, pričom si môžete pripraviť aj prílohy, dezerty alebo iné veci.

Teplovzdušná fritéza je totiž zázračná v tom, že neslúži len na vyprážanie, ale aj na pečenie, varenie alebo zohrievanie. Naše tipy sme rozdelili na ryby a mäso, vegetariánske hlavné jedlá a zeleninu alebo prílohy.

Tiež sme pre vás vybrali tieto vegetariánske a vegánske rýchle recepty hlavných jedál

Tiež sme pre vás vybrali tieto vegetariánske a vegánske rýchle recepty hlavných jedál

Sladkosti z teplovzdušnej fritézy

Či už ako dezert, sladké raňajky alebo len tak na chuť: teplovzdušná fritéza dokáže rýchlo a jednoducho uspokojiť vašu chuť na sladké. Tu je niekoľko tipov:

Áno, príprava jedál vo fritéze môže byť až taká jednoduchá. Ak máte trochu viac času, odporúčame vám aj ďalšie naše chutné recepty z fritézy na horúci vzduchu. Od jednoduchých až po nezvyčajné, pre každý maškrtný jazýček sa niečo nájde. A ak vám chýba nejaký recept – buďte kreatívni a experimentujte. V teplovzdušnej fritéze sa toho veľa pokaziť nedá.

Written by:

Svenja sa v kuchyni rada zameriava na najmenšie detaily. Od občerstvenia a rýchlych receptov až po viacchodové menu testuje všetko, kým to nebude dokonalé.