5-minutové rafaelo guľky

5 minút

Super jednoduché

Lahodné rafaelo guľky s malým prekvapením uprostred

Zážitok z domácej kuchyne je niečo, čo vytvára nezabudnuteľné spomienky a zasahuje srdce každého gurmána. V centre tohto zážitku sú lahodné recepty, ktoré sú jednoduché, ale zároveň ponúkajú chuť, ktorá je bohatá a zaujímavá. Medzi takéto recepty patria naše milované Rafaelo guľky, ktoré sú známe svojou nezameniteľnou chut’ou a jednoduchosťou prípravy. Tento recept je ideálny pre tých, ktorí hľadajú rýchle a jednoduché riešenia, ale nechcú kompromitovať chuť.

Prejsť na recept

Rafaelo guľky sú jedným z tých dezertov, ktoré sú veľmi obľúbené a sú známe svojou jednoduchou a rýchlou prípravou. Pochádzajú z Talianska a sú známe svojou lahodnou kombináciou kokosu a krémovej náplne. Tieto guľky sú dokonalým riešením pre každú oslavu alebo len tak, keď máte chuť na niečo sladké. Ich jemná a chutná textúra je to, čo robí Rafaelo guľky jedinečnými. Naša verzia s proteínovým vanilkovým pudingom je svieži twist. Dokonca nemusíte puding ani pripravovať. Dobrý vanilkový proteínový puding teraz nájdete v každom supermarkete.

Jednoduchá a rýchla príprava

Na prípravu týchto lahodných guliek nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti ani nástroje. Stačí málo surovín a pár minút času. Ak ste vyznávačom fitness životného štýlu, potom vynechajte z receptu pražené mandle a získate vynikajúci zdroj bielkovín na budovanie s valov. V našom archíve receptov nájdete veľa inšpirácie pre rýchle a jednoduché jedlá na každú príležitosť. A keď už budete pri tom, pozrite sa na naše užitočné krabičky, ktoré vám pomôžu udržať vaše suroviny čerstvé a vždy pripravené k použitiu.

Recept na 5-minútové rafaelo guľky

Tento recept na 5-minútové Rafaelo guľky je vynikajúci pre každého, kto chce vytvoriť niečo výnimočné v krátkom čase. Ideálny je pre zaneprázdnených ľudí, ktorí si chcú vychutnať kvalitné domáce sladkosti bez veľkého úsilia. Sledujte jednoduché kroky uvedené nižšie a vychutnajte si tento výnimočný dezert, ktorý zahreje vaše srdce a poteší vaše chuťové bunky. Nechajte sa inšpirovať a objavte kúzlo domácej prípravy Rafaelo guliek.

Ohodnoťte náš recept!
0

Suroviny

Vyberte počet porcií
250 g vanilkového proteínového pudingu
100 g mletého kokosu
15 pražených mandlí približne
Trochu mletého kokosu na obaľovanie

Nutričné hodnoty

1151 Kalórie
61 g Sacharidy
92 g Tuky
52 g Bielkoviny

Postup

1.

Zmiešajte ingrediencie

V hlbšej miske zmiešajte puding a mletý kokos. Poriadne premiešajte a z hmoty vytvarujte niekoľko guľôčok, do ktorých skryjete pražené mandle. Podľa chuti.
Hotovo
2.

Obaľte v kokose

Guľôčky obaľte v nastrúhanom kokose a dobú chuť.
Hotovo

Poznámky

Nutričné hodnoty sú odhadované podľa všetkých použitých surovín. V skutočnosti sa môžu líšiť.
 Uložiť ako PDF