Candy Cane Martini

Candy Cane Martini je úchvatný vianočný koktail

Ah, vianočná sezóna! Čas plný radosti, spoločných chvíľ a samozrejme, skvelých nápojov. Nič nevystihne túto magickú atmosféru tak, ako pohár červeno-bieleho Candy Cane Martini. Je to dokonalý spôsob, ako pridať sladké pohladenie do vašich vianočných osláv.

Prejsť na recept

Candy Cane Martini je vynikajúci koktail, ktorý zhmotňuje všetky zmyselné radosti Vianoc. Jeho hlavným tajomstvom je jeho jedinečná chuť, ktorá je rovnako osviežujúca, ako aj sladká. Tento nápoj je skvelým spoločníkom pri oslavách s priateľmi a rodinou, alebo jednoducho ako spôsob, ako si užiť chvíľu pokoja po dlhom dni plnom vianočného zhonu. Zamiešajte, poodle sa usaďte a vychtunávajte zaslúžené chvíle radosti a pokoja.

Candy Cane: Symbol Vianoc

Candy Cane, známy aj ako cukrová tyčinka, je niečo viac než len sladkosť. Je to symbol radosti a slávnostného ducha, ktorý so sebou nesie spomienky na nezabudnuteľné chvíle strávené s rodinou a priateľmi. Candy Cane Martini nie je výnimkou, pretože nesie túto tradíciu v sebe s nádychom vianočnej nostalgie.

Alternatívy a iné možnosti

Ak máte náladu experimentovať, môžete skúsiť aj iné vianočné koktaily, ako sú Eggnog Martini, Gingerbread Martini alebo Cranberry Fizz. Každý z nich pridáva jedinečný vianočný nádych k vašim oslavám. Tento drink je tiež skvelým doplnkom ako dezert vianočného menu, čo z neho robí univerzálny výber pre vaše sviatočné oslavy.

Pre tých, ktorí sú noví v mixológii, pomôžu šikovné mixéry a efektívne výrobníky ľadu vytvoriť tento ikonický nápoj s ľahkosťou. A ak hľadáte viac inšpirácie, nájdete ju v našom archíve receptov, kde je mnoho ďalších receptov, ktoré vás môžu inšpirovať k vytvoreniu ďalších nezabudnuteľných vianočných zážitkov.

S Candy Cane Martini v ruke a v srdci s vianočným duchom, budú vaše Vianoce nezabudnuteľné. Tak neváhajte, zaobstarajte si suroviny a začnite miešať svoje slávnostné nápoje! Nezabudnite ani na svoje ratolesti. Veľa miešaných nápojov sa dá pripraviť aj v nealko verzii. Často stačí vynechať alkohol.

Ohodnoťte náš recept!
0

Suroviny

Vyberte počet porcií
120 ml vanilkovej vodky prípadne mätovej alebo obyčajnej vodky
120 ml Créme de cacao biele
30 ml smotany
2 vianočné cukrové paličky
kocky ľadu
Pomůcky
Šejker na koktaily
Poháre na Martini

Nutričné hodnoty

320 Kalórie
33 g Sacharidy
8 g Tuky
2 g Bielkoviny

Postup

1.

Pripravte poháre

Cukrové tyčinky dáme do sáčku a rozlámeme ich tĺčikom na kúsky. Navlhčíme okraje pohárov na martini a ozdobíme ich kúskami rozbitých cukrových paličiek.
Hotovo
2.

Pripravte koktail

Do koktailového šejkra pridajte všetky zvyšné prísady, 30 sekúnd pretrepávajte a preceďte do pripravených pohárov.
Hotovo

Poznámky

Nutričné ​​hodnoty sú odhadované podľa surovín. V skutočnosti sa môžu líšiť.
 Uložiť ako PDF