aplikácia klarstein

Nová smart home aplikácia Klarstein je tu

Nová aplikácia Klarstein pre smart home je tu! Máme nový dizajn, rozšírili sme možnosti ovládania domácnosti a pridali nové smart zariadenia či recepty. Inteligentná domácnosť od Klarstein je tak opäť šikovnejšia a užijete si s ňou ešte viac zábavy!

Aplikácia Klarstein je v novom dizajne vizuálne lákavejšia, prehľadnejšia a intuitívnejšia. Farby vás budú upokojovať, nové ikonky vás poštuchnú objavovať nepoznané zákutia aplikácie, no najdôležitejšie je, že všetko, čo budete potrebovať, veľmi intuitívne a rýchlo nájdete. Nová vizuálna identita aplikácie Klarstein vychádza z návrhu uznávanej britskej kreatívnej agentúry DesignStudio, ktorá vytvorila nový vizuálny komunikačný jazyk pre celú značku Klarstein.   

V Klarstein chceme robiť život krajší a pohodlnejší. A to nejde bez toho, aby všetko plynulo a bezproblémovo fungovalo. Preto je aplikácia Klarstein opäť rýchlejšia. Či už budete pridávať nové zariadenie, čítať novinky alebo vyhľadávať recepty, aplikácia bude reagovať bez zbytočného „premýšľania.“

Nová aplikácia Klarstein: Pridajte členov rodiny a ovládajte všetky vaše zariadenia

Dôležitou novinkou je, že ako Správca domácnosti už môžete domácnosť a zariadenia v nej zdieľať s ďalšími členmi domácnosti. Znamená to, že ak do svojej domácnosti pridáte nového člena, ten môže ovládať, sledovať a nastavovať vaše zariadenia. Je to veľmi užitočná funkcia, ktorá opäť posúva používanie smart Klarstein zariadení na novú, lepšiu úroveň. Neváhajte túto vychytávku čo najskôr preskúmať.

Aplikacia Klarstein

Tiež pribudli nové možnosti, ako sa do aplikácie prihlásiť. Okrem vytvorenia účtu pomocou e-mailu máte možnosť využiť svoje účty Apple ID, Google, Twitter alebo Facebook.

Vaša inteligentná domácnosť sa môže opäť rozrásť

V časti pridať zariadenie nájdete dve novinky. Teplovzdušná fritéza VitAir Smart vám pomôže s prípravou obľúbených jedál v zdravšej forme. Zabudnite na používanie veľkého množstva oleja, s VitAit Smart vám doslova budú stačiť dve lyžičky. Jedlo bude pritom stále krásne chrumkavé, tak ako to máte najradšej.

Teplovzdušná fritéza tiež dokáže grilovať či piecť, je to naozaj všestranný pomocník. Spojiť VitAir smart s aplikáciou Klarstein  je jednoduché a prinesie vám veľa výhod. Napríklad už viac nebudete ručne nastavovať režim pečenia, stačí jeden klik v aplikácii a je to.

Mohlo by vás zaujímať: Zjednodušte si život s aplikáciou Klarstein

Klarstein Mojave je nový rad konvektorov a infračervených panelov v jednom. Mojave ponúka množstvo zaujímavých dizajnov, ktoré z nich robia skutočné umelecké diela, a zároveň vám zaberú minimum miesta vďaka úspornému dizajnu. Výkon je až do 1 000 W. Čo získate, keď spojíte ohrievač s aplikáciou Klarstein? Absolútnu kontrolu nad teplotou vo vašej miestnosti, budete môcť presne naplánovať vyhrievanie, čím znížite náklady na energiu a mnohé ďalšie výhody.

Aplikácia Klarstein má stovky receptov, ktoré sú tiež smart

Nové, zaujímavé a inovatívne recepty do aplikácie Klarstein pribúdajú neustále. Podarilo sa nám prekročiť hranicu 1 20 receptov, čo je skutočne bohatá porcia inšpirácie. Popri tradičných aj menej tradičných jedlách vás naučíme aj to, ako vyrobiť zdravé alternatívy ku klasickému mlieku. Napríklad zo semienok vodného melóna. Recepty sú samozrejme tiež inteligentné.

Pre teplovzdušnú fritézu VitAir a Sous-Vide varič máme dokopy viac ako 150 smart receptov. Čo to znamená? Ak v recepte prídete na krok, v ktorom musíte nastaviť kuchynského pomocníka, stačí jeden klik v aplikácii a pomocník má presne nastavené všetky parametre. Stačí vložiť ingrediencie a počkať, kým bude jedlo hotové.

Ako získať aplikáciu Klarstein a ako ju aktualizovať na najnovšiu verziu?

Aplikácia Klarstein je bezplatne dostupná na Obchod Google Play pre zariadenia s operačným systémom Android a na App Store pre iPhone a iPad.

Ak aplikáciu už máte stiahnutú, aktualizujte si ju, aby ste mohli využívať všetky novinky. Ak máte povolené automatické aktualizácie, potom stačí aplikáciu otvoriť, je možné, že sa budete musieť znovu prihlásiť.

Ak automatické aktualizácie povolené nemáte, postupujte nasledovne:

Android zariadenie

  1. Otvorte aplikáciu Obchod Google Play.
  2. Vpravo hore klepnite na ikonu profilu.
  3. Klepnite na Spravovať aplikácie a zariadenie. Aplikácie, pre ktoré sú dostupné aktualizácie, sú označené „K dispozícii je aktualizácia“.
  4. Ťuknite na Aktualizovať.

iPhone alebo iPad

  1. Otvorte aplikáciu App Store.
  2. Vpravo hore klepnite na ikonu profilu.
  3. V časti Dostupné aktualizácie klepnite na Aktualizovať pri aplikácii Klarstein.