Klarstein recepty

Recepty na bežný deň, špeciálne príležitosti alebo na zlepšenie si nálady, to všetko ponúka Magazín Klarstein

Potrebujete inšpiráciu pre dnešné menu? V našich receptoch zaručene nájde to, čo hľadáte! Nechajte sa inšpirovať rozmanitými receptami alebo využite náš Filter receptov. Stačí zvoliť kategóriu a vhodný TAG a môžete vyberať len z toho, čo vás skutočne zaujíma.

Kategórie a TAGy receptov – aby ste dlho nehľadali

Viete presne čo hľadáte? Alebo len tak surfujete internetom, či vám niečo „nebrnkne do nosa“? Vďaka nášmu Filtru receptov, prehľadným kategóriám a TAGom, bude hľadanie jednoduchšie, efektívnejšie a zábavnejšie. Stačí označiť políčka, ktoré vás zaujímajú a Filter už sám vyhľadá recepty, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám. Je to skutočne jednoduché.

Potrebujete niečo veľmi konkrétne?

Potrebujete recept na lososa, vianočné pečivo alebo osviežujúci drink? Keď presne viete čo hľadáte, použite políčko Hľadať pri hlavnom menu. Je to najrýchlejší spôsob vyhľadávania. Ak recept v archíve máme, okamžite ho uvidíte. Je v recepte ingrediencia, ktorá vám nechutí alebo na ňu máte intoleranciu? Nevadí, nahraďte ju! Často recepty ponúkame aj vo vegánskej alternatíve, či v prípade jedinečných ingrediencií, aj s konvenčnými surovinami.

Nájdite svoje obľúbené recepty

V našich kategóriách nájdete klasiku ako sú raňajky, obedy alebo večere. Filtrovať však môžete aj podľa hlavného jedla, polievky, predjedla, snackov alebo nápojov. Hľadáte recept pre konkrétnu Klarstein mašinku? Žiaden problém! Či už ide o zmrzlinovač, kuchynský robot, teplovzdušnú fritézu alebo sušičku, pre každého z týchto pomocníkov máme pripravené zaujímavé recepty. Vyhľadávať však môžete aj podľa času prípravy, náročnosti a ďalších zaujímavých kritérií.

Filter receptov:

Označením viacerých políčok nájdete recept presne podľa vašej chuti.