smart klimatizácia

Smart mobilná klimatizácia ponúka skutočný komfort

Prívlastok smart je pre jedného obrovským lákadlom, no sú aj takí, pre ktorých je technologický posun skôr strašiakom. V niektorých prípadoch sa prerod dôverne známych technológií na smart modely skutočne stal nočnou morou. Smart mobilná klimatizácia je však presným opakom. Nenahraditeľný domáci pomocník s prívlastkom inteligentný je doslova skok do budúcnosti. Prečo?

Summer Sale 2022

Po tom, čo sa  klimatizácie stali inteligentnými, sa vlastne radikálne nezmenili. Ak ste boli zvyknutý ovládať svoju starú klimatizáciu tlačidlami či ovládačom, nemusíte svoje návyky hádzať do koša a učiť sa novým postupom. Napríklad inteligentná klimatizácia Kraftwerk Smart 12K je vybavená tradičným ovládacím panelom. Ak ju so smartfónom nespárujete, vôbec to neprekáža, môžete ju plnohodnotne používať aj tradičným spôsobom.

Smart mobilná klimatizácia nie je šialená dizajnovka

smart klimatizácia

Dizajn klimatizácií sa prirodzene vyvíja. Pri smart modeloch sa nemusíte báť toho, že by išlo o extravagantné kúsky s dizajnom, ktorý bude po pár rokoch out. Rovnako sa smart klimatizácie vyrábajú v štandardizovaných rozmeroch. Predsa len by ich cena zásadne narástla, ak by boli model od modelu jedinečné. Namontovať ich či zohnať náhradné diely by bolo náročné, v mnohých prípadoch až nemožné. Veľmi tradične pôsobí napríklad mobilná klimatizácia Pure Blizzard Smart 9k, ktorá je samozrejme smart.

V čom sa potom líšia smart klimatizácie od tých bežných? V zabudovanom WiFi module a spriaznenej aplikácii. Drobná vychytávka, ktorá do používania klimatizácie vnáša až neuveriteľný komfort.

Ovládanie na diaľku a funkcie navyše!

Po tom, čo klimatizáciu pomocou aplikácie pripojíte na svoju domácu WiFi sieť, ju môžete ovládať z kadiaľkoľvek na svete. A to doslova. Aplikácia v smartfóne ponúka všetky možnosti tradičného ovládania a nie zriedka aj niečo navyše. Napríklad model Maxflow Smart 3 v 1 ponúka v rámci Klarstein aplikácie časovač, vďaka ktorému dokážete rozplánovať chladenie či vyhrievanie bez toho, aby ste sa museli o čokoľvek starať.

smart klimatizácia

Hlavným benefitom však je, že kdekoľvek ste, vždy máte klimatizáciu plne pod kontrolou. Ak vám dieťa pošle správu, že je mu doma veľmi horúco, stačí otvoriť aplikáciu a na pár klikov upravíte teplotu tak, aby sa vaša ratolesť cítila komfortne. Dokonca ak sa v noci prebudíte na to, že je vám priveľmi teplo, či naopak zima, nemusíte z postele vôbec vyliezať. Stačí zvoliť prednastavený režim chladenia či vyhrievania a o pár minút máte v izbe dokonalé podmienky na spánok.

Presne podľa vašich potrieb

Inteligentná klimatizácia do rodinného domu alebo väčšieho priestoru môže byť Max Breeze Smart. Vychladí, odvlhčí a osvieži váš dom k vašej spokojnosti! Príkladom smart klimatizácie je aj mobilná klimatizácia Metrobreeze New York ovládaná pomocou aplikácie Klarstein. Ideálna do stredne veľkého priestoru a modernej domácnosti. Pre menšie priestory sa hodí mobilná klimatizácia Kraftverk Smart, ktorá priestor aj odvlhčí a vďaka integrovanému filtru s aktívnym uhlím zanechá svieži.

Aplikáciu Klarstein, pomocou ktorej môžete ovládať všetky Klarstein smart zariadenia, nájdete v AppStore, ale aj v Google Play. Čo všetko aplikácia dokáže a ako sa používa sa dozviete v našom článku.