mobilná klimatizácia

S mobilnou klimatizáciou nemusíte robiť kompromisy

Mobilná klimatizácia ponúka nenahraditeľný benefit – jednoducho ju umiestnite tam, kam práve potrebujete. Výkonom sa pritom nenechá zahanbiť. Na čo by ste sa mali zamerať pri jej výbere?

Summer Sale 2022

Výkon mobilnej klimatizácie

Výkon mobilnej klimatizácie je pri výbere veľmi dôležitý. Ak by ste vybrali nedostatočne výkonnú klimatizáciu, byt by sa nemusel vychladiť tak rýchlo ako by ste čakali. Pri výbere premýšľajte nad veľkosťou izby, do ktorej bude mobilná klimatizácia umiestnená. Podľa toho zvoľte mobilnú klimatizáciu so správnym výkonom. S výkonom súvisí aj spotreba elektrickej energie. Vyberajte mobilnú klimatizáciu s označením A až A+++.

Hlučnosť mobilnej klimatizácie

Hlučnosť klimatizácie nemusí byť problémom, ak používate smart klimatizáciu ovládanú na diaľku ako napríklad Metrobreeze New York a chladíte, keď nie ste doma. Ak to tak nie je, vyberajte mobilnú klimatizáciu s hlučnosťou okolo 60 dB a menej, čo je hlasitosť bežného rozhovoru.

Mobilná klimatizácia

Mobilná klimatizácia ponúka široké možnosti ovládania

Moderným trendom vo svete domácností sú smart technológie. Tento trend neobišiel ani klimatizácie. Mobilnú klimatizáciu stačí spojiť so svojím mobilným telefónom a nastaviť chladenie. Inteligentné ovládanie mobilnej klimatizácie je určite výhodou oproti ovládaniu pomocou ovládacieho panelu či diaľkového ovládania.

Tesnenie mobilnej klimatizácie

Mobilná klimatizácia odvádza teplý vzduch prostredníctvom hadice cez otvorené okno. Tesnenie okna je preto vhodným doplnkom zariadenia. Ak nie je okno utesnené dostatočne, príliš veľa teplého vzduchu by mohlo cez okno prúdiť späť do miestnosti.

Mobilná klimatizácia ako dizajnový doplnok?

Mobilná klimatizácia

Mobilná klimatizácia je spotrebičom vo vašej domácnosti, ktorý púta pozornosť rovnako ako napríklad televízor, chladnička, či kávovar. Oplatí sa preto venovať pozornosť jej dizajnu. Vyberte si modernú mobilnú klimatizáciu zo širokej ponuky Klarstein. Napríklad farebnú mobilnú klimatizáciu Metrobreeze New York, ktorá vynikne a oživí interiér. Alebo nenápadnejšiu mobilnú klimatizáciu v sivej, čiernej alebo bielej farbe ako je aj Metrobreeze Rom Smart.

Doplnkové funkcie mobilnej klimatizácie

  • zvlhčovanie vzduchu, hodí sa, ak máte suchý vzduch v miestnosti,
  • odvlhčovanie vzduchu, pasuje do bytu s vlhkými stenami, predchádza tvorbe plesní,
  • kolieska pre ľahší presun z miestnosti do miestnosti.