Klimatizácia do karavanu? Áno, existuje

Cestovanie karavanom má svoje nesmierne čaro. Patríte aj vy medzi dobrodruhov, ktorí si užívajú nezávislosť, dlhé cesty pri západe slnka a objavovanie nových miest? V tom prípade určite viete, že komfort je na takýchto výletoch na nezaplatenie. A to najmä vtedy, keď vám ho počasie nedopraje. Pomôže klimatizácia do karavanu.

Summer Sale 2022

Doprajte si príjemný chládok  

Klimatizácia do karavanu Klimamobil vám zaručí dokonalý spánok aj oddych počas horúcich dní. Je vhodný na strešnú montáž a poskytuje jednoduché a spoľahlivé ovládanie. Zapnutie a vypnutie prístroja je možné ako manuálne na ovládacom paneli, tak aj pohodlne pomocou diaľkového ovládača. Teplotu si môžete prispôsobiť v rozmedzí od 16 do 30 °C, vďaka čomu si užijete príjemnú dovolenku rýchlo a jednoducho.

Zohrejte sa počas chladných nocí

Klimatizácia neznamená nutne iba vychladzovanie priestoru. Je jedno, či plánujete cestovať v lete alebo v zime. Vďaka 5 prevádzkovým režimom poskytuje klimatizácia okrem chladenia aj vykurovanie. Rovnako praktické sú aj 2 režimy časovača, pomocou ktorého si teplotu nastavíte bez zbytočného prepínania presne na mieru. Túto funkciu oceníte napríklad po turistike v Nórsku, kde si po celodennej zime doprajete príjemné teplo. Pritom nemusíte na túre myslieť na to, aby ste klímu nezabudli v správny čas zapnúť. Neobmedzujte sa na ceste za dobrodružstvom pre počasie a doprajte si zážitky spojené s maximálnym teplotným komfortom.

Čo ešte dokáže poskytnúť klimatizácia do karavanu?

Okrem toho, že Klimamobil vytvára príjemnú vnútornú teplotu pomocou chladenia či ohrievania, poskytuje aj ventiláciu vzduchu a svetlo. Štyri stupne ventilácie vám karavan rýchlo a efektívne vyvetrajú. Zabudované integrované svetlo vám zas presvieti miestnosť a vy si môžete aj počas tmavých nocí pohodlne prečítať knihu či obľúbený magazín.

Cestujte naprieč celým svetom bez obmedzení!

Vychutnajte si krásu prírody so všetkým, čo k tomu patrí. Neobmedzujte sa v plánoch za nezabudnuteľnými spomienkami a zážitkami kvôli nepriaznivému počasiu. Vytvorte si dokonalý vnútorný komfort pomocou klimatizácie na mieru šitej pre obytné vozidlá a precestuje karavanom pohodlne celý svet!