Kuchárka TOP20 Klarstein receptov na celý rok je tu!

Máte doma Klarstein pomocníka a rozmýšľate, ako ho najlepšie využiť? Hľadáte nové inšpirácie na raňajky, obed či večeru? Práve pre vás sme pripravili Klarstein e-kuchárku – TOP20 Klarstein receptov na celý rok!  

Celé menu v jednej knihe 

Do tejto online kuchárky sme vybrali to najlepšie z množstva receptov, ktoré nájdete v našom Klarstein magazíne. Svoje obľúbené recepty tak môžete mať kedykoľvek rýchlo po ruke. Nápad na výdatný obed pre celú rodinu? Rýchly recept na dezert, po ktorom sa budete zalizovať? Alebo inšpirácia na zdravé raňajky a ľahkú večeru? Všetko nájdete v prehľadnej Klarstein e-kuchárke na pár klikov.  

Recepty (nielen) pre Klarstein mašinky 

Pri tvorbe receptov sme vychádzali priamo z našich – a vašich – Klarstein mašiniek, ktoré vám prípravu jedál uľahčia. Radi si vychutnáte dlhé raňajky alebo preferujete smoothie do ruky? Nájdete tu recepty ako stvorené pre odšťavovače, mixéry či jogurtovače.  

Milujete obedové polievky a k tomu ako hlavný chod tanier chutného mäska so zemiakmi? Alebo radšej porciu zeleniny? Výdatné a chutné jedlá si pripravíte s našimi receptami, v ktorých hlavnú úlohu hrajú firtézy, kucnyské roboty či výrobníky cestovín.  

Máte radi grilované špeciality? Nemusíte čakať do leta. Máme pre vás recepty, s ktorými si grilované syry, ryby či mäso na večeru prichystáte kedykoľvek.  

Samozrejme, nezabudli sme ani na zaslúženú odmenu v podobe dezertu. Čo tak kávová Panna Cotta alebo mätová zmrzlina? Stačí si stiahnuť našu kuchárku a môžete sa pustiť do príprav! 

Ako si e-kuchárku stiahnuť? 

E-knihu TOP20 Klarstein receptov na celý rok si jednoducho stiahnete zo stránky www.klarstein.sk/kucharka/. Môžete si ju pohodlne prezerať vo svojom počítači, tablete či mobile.  

Radšej držíte v rukách papierovú knihu? E-kuchársku si vytlačte a vytvorte si tak plnohodnotnú kuchársku knihu do vašej zbierky.  

Pochváľte sa svojimi výtvormi 

Ukážte nám i svetu, aké skvelé jedlo sa vám s kuchárkou podarilo vyhotoviť! Pochváľte sa ním na Instagrame, označte nás @klarstein.slovensko a použite hešteg #klarsteinkucharka. Nabudúce sa možno nájdete v našej galérii.  

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.