hotdogovač poteší každého

Hotdogovač do stánku alebo na doma?

Párky v rožku ako zo stánku s rýchlym občerstvením? S hotdogovačom si ich pripravíte aj v pohodlí domova. Hotdogovač na domáce použitie netreba vyberať tak dôkladne ako profesionálny hotdogovač. Ten by mal byť kvalitnejší a výkonnejší ako domáci, s väčšou nádobou na párky a s väčším počtom hrotov na rožky. Ak robíte hotdogy profesionálne, oplatí sa do hotdogovača zainvestovať.

Správny hotdogovač: potrebná veľkosť nádoby a dostatočný počet hrotov

Kvalitný profesionálny pomocník má dostatočne veľkú nádobu na párky. K tomu aspoň dva-tri hroty na rožky. Viac hrotov na rožky znamená viac obslúžených zákazníkov naraz. Napríklad hotdogovač Wurstfabrik Pro je pre majiteľov stánkov s rýchlym občerstvením ako stvorený. Ak ponúkate napríklad klobásy bez rožka postačí vám hotdogovač Wurstfabrik 450 bez kovových hrotov.

Hotdogovač ocenia všetci gurmáni.

Pri domácom hotdogovači postačia jeden alebo dva hroty na rožky. Prípadne hotdogovač s nádobou na zohrievanie párkov bez hrotov. V domácom prostredí si vychutnávate hotdogy so svojou rodinou. Varíte klobásy alebo vajíčka. Netlačí na vás čas ani zákazník. Napichovať rožok na hrot nie je nutnosťou.

Hotdogovač a jeho výkon

Od výkonu hotdogovača závisí rýchlosť varenia párkov, klobás alebo vajíčok. Čím výkonnejší, tým rýchlejší. Rýchlosť je dôležitá najmä pri stánkoch s občerstvením. Určite nechcete, aby vaši zákazníci na svoje jedlo čakali pridlho. Nespokojní zákazníci sa málokedy vracajú a neodporučia váš stánok ani svojim známym. Myslite na to, že ak si zvolíte veľmi výkonný hotdogovač, budete mať aj vysokú spotrebu elektrickej energie.

Mohlo by vás zaujímať: Ako uvariť pivo v teple domova?

Pri výbere domáceho hotdogovača výkon až tak nehrá rolu. Ide o spotrebič na občasné použitie pre radosť. Pokiaľ nerobíte hotdogy denne, výkon hotdogovača vás nemusí trápiť.

Materiál hotdogovača

Ušľachtilá oceľ a tvrdené sklo sú tou najlepšou voľbou aj v tomto prípade. Určite sa vyhnite plastovým riešeniam. Nemuseli by vám vydržať tak dlho, ako by ste plánovali. Tiež môžu ovplyvniť chuť, ktorá by mohla pokaziť celý zážitok z obľúbeného fastfoodu.

Pridajte komentár