Zdravé závitky 3-krát inak

Kreatívne Závitky: Vegetariánske a farebné

Závitky sa pripravujú veľmi rýchlo a sú ideálne na piknik, do obedovej krabičky alebo na večierok. Plniť ich môžete podľa vašich predstáv a chutí. Aby sme vás trochu inšpirovali, predstavujeme tri rôzne varianty. So sušenými paradajkami, fetou a špenátom alebo s rybou, napríklad s lososom alebo tuniakom. Ktorá z možností je vašim favoritom? Vyskúšajte ich všetky a vytvorte si celú zbierku chutných receptov na závitky.

Mimochodom, závitky môžete pohodlne zabaliť do úložných boxov Klarstein. Či už ide o obedový box pre najmenších, občerstvenie pre vás do kancelárie alebo veľkú nádobu na piknik. V ponuke máme vždy správny box na každú príležitosť.

Ohodnoťte náš recept!
0

Suroviny

Vyberte počet porcií
6 Wraps
150 g Frischkäse neutral
Salz & Pfeffer zum Abschmecken
Version 1
6 getrocknete Tomaten
2 Stiele Basilikum
1 Handvoll Rucola
Version 2
1 Handvoll Babyspinat
100 g Fetakäse
Version 3
1/4 Gurke
100 g Lachs alternativ Thunfisch aus der Dose (im eigenen Saft)
2 Stiele Dill

Nutričné hodnoty

70 Kalorien
8 g Kohlenhydrate
3 g Fett
3 g Eiweiß

Postup

1.

Vorbereiten

Alle Wraps dünn mit Frischkäse bestreichen. Mit Salz und Pfeffer würzen.
Hotovo
2.

Version 1:

Rucola und Basilikum waschen und trocken schütteln. In mundgerechte Stücke zupfen. Tomaten abtropfen lassen undin dünne Streifen schneiden. Alle Zutaten auf 2 Wraps verteilen, einrollen und in ca. 3 cm breite Röllchen schneiden.
Hotovo
3.

Version 2

Spinat waschen und trocken schütteln. In mundgerechte Stücke zupfen. Feta abtropfen lassen und zerbröseln. Alle Zutaten auf 2 Wraps verteilen, einrollen und in ca. 3 cm breite Röllchen schneiden.
Hotovo
4.

Version 3

Gurke und Dill Waschen und in kleine Stücke schneiden. Lachs in mundgerechte Stücke schneiden (oder Thunfisch abtropfen lassen). Alle Zutaten auf 2 Wraps verteilen, einrollen und in ca. 3 cm breite Röllchen schneiden. Sofort genießen.
Hotovo

Poznámky

Nährwertangaben sind ungefähre Richtwerte nach den angegebenen Zutaten. Abweichungen sind möglich.
 Uložiť ako PDF