Sweet lady lollypop klarstein

Ako vyzerajú Vianoce u Sweet Lady Lollipop?

Či už trávite Vianoce v duchu tradícií alebo si vytvárate vlastné, určite ich spája pohoda a chvíle radosti. Takto je to aj u influencerky Sweet Lady Lollipop.

Našej ambasádorky Ivanky sme sa opýtali na jej obľúbené vianočné momenty a pridala aj pár tipov na darčeky. A tie sa rozhodne vždy zídu! Aj deň pred Štedrým večerom 😉

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ivanka Antal (Petrušová) (@sweetladylollipop)

Od pečenia po vychutnávanie so Sweet Lady Lolipop

Vianoce u nás doma sú tradičné – v zmysle, že sú rovnaké od môjho útleho detstva a všetky tradície, ktoré sme kedy doma mali, sa každý rok opakujú. Vždy ich trávim s rodinou a každý rok sa teším na to, ako sa spolu stretneme pri jednom stole. Respektíve, ako sa stretneme najskôr v kuchyni pri pečení, potom deň pred Vianocami pri varení a príprave šalátu a napokon na Štedrý deň pri stole a stromčeku. Mne sa tie naše “klasické” veľmi pozdávajú, takže im ostávam verná,“ prezrádza Sweet Lady Lollipop.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ivanka Antal (Petrušová) (@sweetladylollipop)

Ak si neviete rady s darčekmi, opýtajte sa priamo

Čo sa darčekov týka, Ivanka preferuje praktické veci presne podľa želania obdarovaného. Keď som bola menšia, vždy bolo pod stromčekom “hojno”, dnes však doma volíme úplne inú taktiku – maličkosti (či občas niečo väčšie), ktoré potešia, sú praktické a vieme, že sa využijú. Vždy sa každého pýtam, čo by sa mu hodilo a páčilo, pretože nie je nič horšie ako darček, ktorý stojí rok bez povšimnutia niekde v kúte!

Mohlo by vás zaujímať: Spoznajte tipy od našich Klarstein Creators

Ak si už naozaj nevie rady, siaha po knihe, dekorácii či darčekových voucheroch. „Kurz varenia, kurz vyšívania krivou ihlou či kurz včelárstva. Let balónom, jazda na formule, zážitková streľba – to sú všetko veci, ktoré si človek zapamätá do konca života,“ odporúča.

A ak niekto nie je na zážitky? Sweet Lady Lollipop nedá dopustiť na šikovný vysávačS tým mojím to bola láska na prvé vysávanie a hneď som ho objednala aj mamine a starej mame,“ dodáva s úsmevom.

Written by:

Das Klarstein Team liebt es, in der Küche zu stehen. Hier wird gekocht, gebacken, gedörrt und auch gegrillt was das Zeug hält. Die neusten Rezepte kommen immer direkt ins Magazin!

Pridajte komentár